Wyszukiwarka
Płyta indukcyjna Electrolux EIS82449
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
EIS82449
Płyta indukcyjna SenseBoil SLIM-FIT 80 cm
My pilnujemy wody, Ty gotujesz pyszności
Płyta indukcyjna SenseBoil® 700 potrafi sama dopilnować gotowania wody. Automatycznie reguluje temperaturę, gdy płyn zbliża się do punktu wrzenia, po czym zmniejsza moc grzania, aby podtrzymać jego powolne gotowanie. Pozwala to skupić się na przyrządzaniu pysznych potraw zamiast na pilnowaniu wody.

Wrząca woda pod kontrolą
Czujnik wykrywa moment, gdy woda w garnku zbliża się do temperatury wrzenia i odpowiednio reguluję temperaturę, aby spowodować delikatne gotowanie się wody. Dzięki temu masz więcej czasu na tworzenie pysznych dań.

Funkcja Hob2Hood® - czysta wygoda
Funkcja Hob2Hood® zapewnia bezprzewodowe połączenie pomiędzy płytą a okapem. Po prostu rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje swoje ustawienia na podstawie opcji wybranych na płycie. Skoncentruj się tylko na gotowaniu.

Połącz pola grzejne i uzyskaj więcej miejsca dzięki funkcji Bridge
Funkcja Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedną dużą powierzchnię do gotowania. Dzięki automatycznej synchronizacji temperatury i ustawień czasu jest to idealne rozwiązanie do użycia płyt grillowych typu plancha i naczyń do pieczenia.

Funkcja Direcr Access - natychmiastowa i precyzyjna kontrola
Funkcja Direct Access umożliwia natychmiastową zmianę ustawień płyty. Wystarczy jedno dotknięcie, aby zmienić temperaturę. Precyzyjne sterowanie bez wysiłku.

Strefy grzejne Infinite
Strefy grzejne Infinite dostosowują się do rozmiarów Twoich garnków lub patelni niezależnie od ich wielkości, zapewniając najlepszą wydajność. Ciesz się efektywnym gotowaniem.
SPECYFIKACJA:
| Typ produktu | Płyta do zabudowy |
| Kolor | czarny |
| Przewód [m] | 1,5 |
| Napięcie [V] | 220-240V/400V2N |
| Moc/średnica - pole prawe tylne | 2300/3600 W/240 mm |
| Moc/średnica - pole lewe przednie | 2300/3200 W/210 mm |
| Moc/średnica - pole lewe tylne | 2300/3200 W/210 mm |
| Moc/średnica - strefa lewa przednia | 1400/2500 W/145 mm |
| Całkowity pobór mocy [W] | 7200 |
| Wymiary (S x G) [mm] | 780x520 |
| Wymiary wycięcia (W x S x G) [mm] | 44x750x490 |
| Akcesoria opcjonalne | nie |
| Waga netto [kg] | 11,76 |
| Waga brutto [kg] | 12.9 |
| Wysokość opakowania [mm] | 118 |
| Szerokość opakowania [mm] | 868 |
| Głębokość opakowania [mm] | 600 |
| Warstwy składowania | 10 |
| Kod produktu (PNC) | 949 596 988 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.