Czas realizacji zamówienia
 

Czas dostawy <a href="https://www.flaticon.com/free-icons/time" title="time icons">Time icons created by Ilham Fitrotul Hayat - Flaticon</a>

Czas dostawy jest zależny od asortymentu i wynosi w większości przypadków od 1-2 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie, w poszczególnych przypadkach może wydłużyć się do 14 dni roboczych.

Najlepiej przed dokonaniem zakupu , jeżeli jego dostawa jest pilna , skontaktować się telefonicznie z naszym sklepem pod nr telefonu 536-150-160, celem ustalenia dostępności i czasu realizacji.

Na terenie miasta Biłgoraj oraz w obrębie 50 km dostawy realizujemy transportem własnym.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie do godziny 12:00 w przypadku wysyłki za pobraniem wysyłamy towar tego samego dnia pod warunkiem, że zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie
 
Małe przesyłki
fedex goredo
 
Duże przesyłki
Dostawy z wniesieniem
zadbano goredo
 
Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 1-2 dni roboczych.
Przy wysyłce z wniesieniem czas realizacji zamówienia od momentu nadania może trwać do 72 godzin.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium