Wyszukiwarka
Płyta gazowa Beko HILG64225S
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Płyta gazowa Beko HILG64225S
Wydajne palniki gazowe
Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoliła na znaczne zwiększenie ich wydajności. Dzięki temu zaoszczędzisz do 35% czasu i do 17% zużytego gazu podczas gotowania ulubionych potraw.
Całościowe żeliwne ruszty
Dzięki całościowym żeliwnym rusztom w płytach gazowych Beko możesz gotować łatwo i komfortowo. Przesuwanie garnków pomiędzy palnikami będzie szybkie i bezpieczne, a jednocześnie zyskasz pewność, że każde naczynie stoi na rusztach stabilnie.
Doskonały wygląd i dbałość o szczegóły
Płyty grzejne Beko to nie tylko szybkie i efektywne gotowanie, ale także świetny, nowoczesny wygląd. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej z łatwością dobierzesz płytę, która będzie idealnie pasowała do wnętrza Twojej kuchni.
Zapalarka
Zapalarka zintegrowana z pokrętłami umożliwia łatwe i wygodne zapalanie palników.
Zabezpieczenia
W celu zwiększenia bezpieczeństwa używania kuchenek gazowych Beko, zastosowano automatyczny systemu zapłonu oraz system przeciwwypływowego gazu. W przypadku zalania lub podmuchu powietrza, strumień gazu jest automatycznie odcinany. Stanowi to standard produktach BEKO.
Specyfikacja:
| Model: | HILG64225S |
|---|---|
| Stock Code: | 7763586725 |
| EAN Code: | 8690842127908 |
Wymiary | |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Wymiary wnęki (SZxGł): | 56x49 cm |
Rodzaj płyty | |
| Szerokość: | 60 cm |
Sterowanie | |
| Sterowanie: | Pokrętła |
| Panel sterowania: | Z przodu |
Pola | |
| Liczba i rodzaj pola grzejnego: | 4 wydajne palniki gazowe |
| Przedni lewy: | 1,75 |
| Tylny lewy: | 2,9 |
| Przedni prawy: | 1,0 |
| Tylny prawy: | 1,75 |
Parametry | |
| Ruszty: | Całościowe żeliwne |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu: | Tak |
| Zapalarka w pokrętle: | Tak |
| Rodzaj gazu: | G20, 20 mbar (NG), Gz 350-13 Mbar;G30,37 mbar (LPG) |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.