Wyszukiwarka
Płyta gazowa Amica PGA6100APB
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Duży palnik 2,8 kW
Codzienne przyrządzanie potraw w większych ilościach nie musi już sprawiać problemu. Organizacja w kuchni będzie łatwiejsza, jeśli do dyspozycji będziesz mieć duży palnik o mocy 2,8 kW. Duży palnik to większa powierzchnia grzania. Optymalnie wykorzystasz nawet duże garnki, dzięki czemu przyrządzisz odpowiednią ilość potrawy. Zyskujesz czas, a twoje potrawy pozostaną pyszne i aromatyczne.
Stabilne ruszty żeliwne
Niestabilne ruszty, które w dodatku trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Doskonały design w służbie kuchennej wygodzie.
Powierzchnia płyty: emaliowana
Jeśli zależy ci na utrzymaniu kuchni w klasycznym stylu, płyty emaliowane będą doskonałym wyborem. Powierzchnia płyty gazowej wykonana z emalii świetnie dopasowuje się do frontów mebli, podkreśla je i dopełnia charakter wnętrza. Co więcej pielęgnacja płyty nie przysparza wielkich trudności - emalia jest łatwa w czyszczeniu i wystarczy użyć gąbki z płynem do mycia naczyń, by pozbyć się nawet najtrudniejszych do zmycia plam z tłuszczu czy innych zabrudzeń.
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Koniec z palcami poparzonymi od zapałek i wiecznie psującymi się zapalarkami do gazu. Dzięki Elektrycznemu zapalaczowi gazu w pokrętle odpalenie gazu stanie się bajecznie proste i wygodne. Wszystko zrobisz jedną ręką. Wciśnij i przekręć pokrętło, a palnik zapłonie. Gotuj się na komfort w kuchni.
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w przypadku płyt gazowych Amica, w których zastosowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu. Bezpieczeństwo ponad wszystko!
| Typ | Gazowa |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 2,8 kW |
| Przedni prawy | 1,0 kW |
| Tylny lewy | 1,8 kW |
| Tylny prawy | 1,8 kW |
| Powierzchnia płyty | emaliowana |
| Sterowanie | Pokrętła |
| Ruszty | żeliwne |
| Elektryczny zapalacz gazu | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tylko 230 V |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Szerokość (cm) | 59 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.