Wyszukiwarka
Zmywarka do zabudowy Bosch Serie 6 SPV6EMX05E
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioDrawer Pro |
Wydajność
| Poziom hałasu | 44 dB | ||
| Programy mycia |
|
||
| System suszenia | Wymiennik ciepła | ||
| Liczba miejsc | 10 kompletów | ||
| Ilość programów piorących | 6 | ||
| Klasa emisji hałasu | B | ||
| Temperatura (maks) | 70 °C | ||
| Czas cyklu | 195 min | ||
| Opóźniony start timera | Tak | ||
| Opóźniony start | 24 h | ||
| Funkcja AquaStop | Tak | ||
| funkcja AquaSensor | Tak | ||
| Samoczyszczący | Tak |
Ergonomia
| Asystent dozowania | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 33,6 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | DuoPower EfficientDry TimeLight VarioDrawer Pro Vario Flex Baskets |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | C |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.