Wyszukiwarka
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV25AX07F
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV25AX07F
Zmywarka do zabudowy Bosch SMV25AX07F to model z serii SilencePlus, oferujący nowoczesne technologie i funkcjonalności, które zapewniają efektywne i ciche zmywanie naczyń.
Technologie i funkcje
EcoSilence Drive: silnik bezszczotkowy, zapewniający cichą i energooszczędną pracę
VarioSpeed: funkcja przyspieszająca czas zmywania nawet o 50% bez utraty jakości
AquaSensor: czujnik monitorujący zabrudzenie wody, optymalizujący jej zużycie
Sensor załadunku: automatycznie dostosowuje ilość wody do załadunku
AquaStop: system zabezpieczający przed zalaniem, obejmujący dożywotnią gwarancją
InfoLight: czerwona wiązka światła informująca o statusie pracy urządzenia
EasyLock: łatwe zamykanie i otwieranie drzwi
Blacha chroniąca blat przed parą: zapobiega uszkodzeniom mebli kuchennych
Asystent Dozowania: optymalizuje rozpuszczanie tabletek detergentu
GlassProtect: system ochrony delikatnych naczyń szklanych
Pozostawia twoje plastikowe naczynia idealnie suche
Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą idealnie czyste i całkowicie suche.
Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność
Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.
Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.
Programy automatyczne
W automatyczny sposób zapewniają optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, że z automatycznym programem żużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne. Odpowiedni program dla różnego załadunku- za dotknięciem jednego przycisku.
Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.
InfoLight — czerwona wiązka światła sprawia, że jesteś na bieżąco
Aktywność zmywarki sygnalizuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.
Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza
System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić , nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.
Delikatna pielęgnacja szklanych naczyń
Zapewnij swoim delikatnym kieliszkom i szklankom należytą pielęgnację. Program Szkło 40°C traktuje szkło i kryształy w wyjątkowo ostrożny i łagodny sposób. Niższe temperatury i dłuższy czas wysychania chronią ich delikatne powierzchnie i zapewniają nieskazitelną czystość bez zacieków.
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Nie |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Tworzywo rury | Tworzywo sztuczne/stal nierdzewna |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Szybki, Auto 45-65°C, Garnki, Szkło 40°C, Eko |
| Liczba miejsc | 12 kompletów |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Czas cyklu | 270 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | 9 h |
| Czas trwania trybu czuwania | 0 min |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Podgrzewacz przepływowy | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Nie |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Brzęczyk | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zużycie energii na cykl | 1,02 kWh |
| Pobór wody na cykl | 10,5 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 92 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Głębokość produktu | 670 mm |
| Wysokość produktu | 875 mm |
| Waga produktu | 36,4 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33,8 kg |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości., Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1975597 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.