Wyszukiwarka
Pralka Beko BM1WFU37225WW
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Pralka BM1WFU37225WW
SteamCure - Usuwanie plam za pomocą pary
Technologia SteamCure wykorzystuje parę podczas prania dla jeszcze lepszego efektu. Para dodana na początku cyklu pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia, z kolei zaaplikowania na końcu zmniejsza zagniecenia. Wysoka temperatura pary pozwala trwale i efektywnie usunąć wszelkie plamy, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów.
Program StainExpert - Dokładne czyszczenie 24 rodzajów plam
Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni - a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich.
Specyfikacja
| Producent | Beko |
| EAN | 8690842670428 |
| Kod Producenta | BM1WFU37225WW |
| Załadunek | 7 kg |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Ładowanie | front |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość programów prania | 15 |
| Programy i opcje prania |
|
| Zabezpieczenia |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa głośności | B |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | biały |
| Szerokość | 60cm |
| Głębokość | 50cm |
| Wysokość | 85cm |
| Waga | 65kg |
| Okres gwarancji | 24 |
| Funkcje |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Poziom hałasu | 74dB |
| WiFi | Nie |
| Certyfikaty i oznaczenia | |
| Informacje o producencie | Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: BEKO Spółka Akcyjna ul. ul. 1 Sierpnia 6A 02-134 Warszawa, PL e-mail: recepcja.beko@beko.com tel.: 223 210 690 |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | B |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.