Wyszukiwarka
Płyta gazowa Whirlpool GMT 6422 AN
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Płyta gazowa Whirlpool GMT 6422AN
Standardowe technologie i funkcje Whirlpool stworzone dla Ciebie, by cieszyć.
Maksymalna moc 3500 W
Palnik 3,5 kW. Ciesz się jeszcze szybciej pysznymi rezultatami. Idealnie passeruj mięso, szybciej gotuj wodę i ciesz się doskonale i szybko usmażonymi potrawami dzięki palnikowi o mocy 3500W.
Panel przedni
Pełna kontrola nad gotowaniem. Łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterujące są wygodnie umieszczone na panelu przednim Twojej płyty kuchennej, zapewniając niezapomniane doświadczenia kulinarne. Ruszty z żeliwa są niesamowicie trwałe i wytrzymałe będą ci służyły przez całe lata. Ruszty wykonane z tego materiału są przy tym grubsze od emaliowanych, co zwiększa stabilność garnków i patelni podczas gotowania.
| Producent | Whirlpool |
| Kod Producenta | GMT6422AN |
| EAN | 8003437616303 |
| Budowa | gazowa |
| Sterowanie | pokrętła |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Funkcje |
|
| Ruszty | Żeliwne |
| Kolor | antracyt |
| Szerokość | 59cm |
| Głębokość | 51cm |
| Wysokość | 3.3cm |
| Waga | 10.2kg |
| Okres gwarancji | 24 |
| Pozostałe parametry |
|
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.