Wyszukiwarka
Piekarnik z funkcją mikrofali Amica AMMB44E2GCB X-TYPE
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Termoobieg
Funkcja Termoobiegu pozwoli Ci nie tylko równomiernie podgrzać, ale także upiec czy ugotować potrawę. Będzie ona zawsze idealnie podgrzana zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Satysfakcja gwarantowana!
SoftClose
Za sprawą tego rozwiązania trzaskające nieprzyjemnie drzwi piekarnika to już przeszłość! Zawiasy wyposażone zostały w specjalne tłumiki, sprawiając, że drzwi samoczynnie wyhamowują tuż przed całkowitym zamknięciem. SoftClose to komfort i bezpieczeństwo w Twojej kuchni.
Sterowanie: sensorowe
Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program, korzystając z dotykowych sensorów zamiast standardowych pokręteł i mechanicznych przycisków. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu sterowania, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości – bo brak zakamarków to brak miejsca na brud. Steruj z przyjemnością!
Programy gotowe
Czy wybór odpowiedniej mocy i czasu grzania musi być problemem? Nie, po prostu włóż i wybierz jeden z programów gotowych. Prosto i wygodnie.
Grill rurkowy 1750 W
Środek zimy, a Ty masz ochotę na grillowaną karkówkę. Nic prostszego. Włóż potrawę do piekarnika Amica, wybierz funkcję Grill i raz dwa przygotuj pysznie chrupiące danie! Grilluj przez cały rok!
MultiWave System
Uwielbiasz lazanię, jednak często zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Z kuchenką mikrofalową Amica zyskasz pewność, że Twoja lazania zawsze będzie doskonała. Wszystko dzięki kilku punktom emisji mikrofal, które w połączeniu z obrotowym talerzem, pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.
Dane techniczne
| Wysokość | 45,5 cm |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Głębokość | 56,9 cm |
| Waga netto | 41 kg |
| Pojemność | 44 l |
| Moc mikrofal | 900 W |
| Moc całkowita | 3350 W |
| Napięcie | 230 V |
| Kolor | Czarne szkło |
Funkcjonalność
| Piekarnik z funkcją kuchenki mikrofalowej | |
| Sterowanie | sensorowe |
| Zegar | elektroniczny 95 min |
| Grill | rurkowy 1750 W |
| Talerz obrotowy | fi 36 cm |
| SoftClose | |
| 13 programów Auto | |
| Termoobieg | |
| Ruszt do grilla | |
| Rozmrażanie czasowe | |
| Rozmrażanie wagowe | |
| Wnętrze ze stali nierdzewnej | |
| Oświetlenie halogenowe | |
| ChildLock | |
| Drabinka do grillowania | |
| 5 poziomów mocy | |
| Sygnał końca pracy | |
| Chłodzenie obudowy | |
| Front Szklany | |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.