Okap kuchenny GLOBALO Werno Isola 40.2 White
Klasa energetyczna B, wyspowy, szer. 40 cm, gł. 30 cm, sterowanie elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 biegi + boost, wydajność max. 725 m3/h, głośność min. 51 dB, wykonanie: stal lakierowana na biało, szkło hartowane w kolorze białym, oświetlenie Pasmo LED 2 x 6 W.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Werno Isola 40.2 White
Elegancki, biały okap może stanowić fantastyczne uzupełnienie kuchennej aranżacji. Masywnej z pozoru bryle lekkości nadaje zastosowanie jasnych barw i nowoczesnego oświetlenia.
-
Maksymalna wydajność: 725 m3/h
-
Klawisze Soft-Touch
-
Wyświetlacz LED
Funkcjonalności:
-
Okap wyspowy Werno 40.2 White można zamówić w jednym z dwóch trybów pracy: wyciągu lub pochłaniacza. Jeżeli posiadamy niczym nieskrępowany dostęp do kanału wentylacyjnego – warto pokusić się o tryb wyciągu, który trwale usunie opary z pomieszczenia. Gdy takowego dostępu brak – należy zakupić urządzenie w trybie pochłaniacza, który filtruje i oczyszcza powracające do kuchni powietrze.
-
Okap wyposażyliśmy w przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy, który ma pomóc utrzymać kuchenne sprzęty w czystości. Do trybu pochłaniacza warto dodatkowo kupić filtr węglowy, aby ten usuwał drażniące nas zapachy.
-
Oświetlenie LED (w postaci 2 pasków) daje przyjemne i miłe dla oka światło.
-
Regulacja sprzętu odbywa się za pomocą klawiszy Soft-Touch, a sterowanie ułatwia wyświetlacz LED.
-
Okap posiada także wyłącznik czasowy (timer: 15 min).
-
Pilot do sterowania okapem w zestawie.
Przeznaczenie:
Model ten dedykowany jest do dużych i jasnych kuchni, które posiadają wyspy z miejscem do gotowania.
Materiały:
Okap wyspowy Werno Isola 40.2 White to stylowa kombinacja lakierowanej na biało stali oraz szkła hartowanego.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 90 × 54 × 90 cm |
| Waga okapu | 18 kg |
| Szer. zabudowy | 40 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 79,5-115,5 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | kaseta KSC 300 (opcjonalnie) |
| Oświetlenie | LED 2×5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Timer | 15 min |
| Wykonanie | białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Moc silnika | 275 W |
| Sterowanie | elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED |
| Kod EAN | 5900652387908 |
| Typ okapu | Wyspowy |
| Kolor okapu | biały |
| Wydajność min. | 270 m3/h |
| Wydajność max | 525 m3/h |
| Wydajność boost | 725 m3/h |
| Głośność min. | 51 dB |
| Głośność max | 64 dB |
| Głośność boost | 71 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Marka | GLOBALO |
| Kod PCN | 84146000 |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.