Wyszukiwarka
Okap teleskopowy AMICA OTP6243BG
Opis
Okap teleskopowy 60 cm
Amica OTP6243BG
Wysoka wydajność
Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nowoczesne i niezwykle efektywne turbiny w kilka chwil całkowicie usuną kuchenne zapachy. Ich wydajność to ponad 300 m3/h, a więc zdecydowanie więcej czystości w Twoim domu!
Oświetlenie LED
Dobre oświetlenie w kuchni nie musi oznaczać kosmicznych rachunków za prąd. Okapy Amica wyposażone zostały w nowoczesne oświetlenie LED. Diody LED są wyjątkowo trwałe, a przede wszystkim zużywają minimalne ilości prądu. Jednocześnie dają jasne, przyjemne dla oka światło i znakomicie oświetlają kuchenny blat.
SlimSize
Teraz, dzięki pomniejszonej głębokości konstrukcji, okap bez problemu zmieści się w standardowych, 30. centymetrowych szafkach. Instalacja nie wymaga więc dodatkowych, uciążliwych prac stolarskich oraz zmian w aranżacji kuchennej zabudowy. Okapy meblowe to wygoda, funkcjonalność oraz doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają kuchnie z zabudowanym ciągiem szafek.
Automatyka włączenia
Chowane ramię okapu to rozwiązanie, które zagwarantuje Ci pełen komfort. By włączyć okap teleskopowy ustawiony na wybraną moc pochłaniania, jednym ruchem wysuń panel. Proste i wygodne.
Automatyka wyłączenia
Okap kuchenny z automatycznym wyłączaniem to udogodnienie, dzięki któremu możesz wyłączyć urządzenie jednym ruchem. Wystarczy wsunąć panel okapu do wyjściowej pozycji, a urządzenie samoczynnie przejdzie w stan spoczynku. Prosto i wygodnie.
SPECYFIKACJA:
| Min. wysokość | 20,5 cm |
| Max. wysokość | 20,5 cm |
| Szerokość | 59,8 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga netto | 7,7 kg |
| Kolor | Czarny + czarne szkło |
| Klasa energetyczna | D |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 12 cm |
| Maksymalna wydajność w trybie wyciągu | 334 m3/h |
| Moc całkowita | 148 W |
| Długość przewodu elektrycznego | 1,2 m |
| Poziom hałasu przy min. wydajności | 63 dB |
| Poziom hałasu przy max. wydajności | 68 dB |
| Moc oświetlenia | 2x4 W |
| Oświetlenie | LED |
Funkcjonalność
| Praca w trybie wyciąg/pochłaniacz | |
| Automatyka włączenia | |
| Automatyka wyłączenia | |
| Wysoka wydajność |
Wyposażenie
| Filtr tłuszczu | Kaseta aluminiowa 2 szt. |
| Sterowanie | przełącznikami kołyskowymi |
| Liczba stopni pracy wentylatora: | 3 |
| Rodzaj filtru węglowego: | KF 17154 |
| Ilość filtrów węglowych do 1 okapu: | 2 szt. |
| *UWAGA! filtry węglowe nie stanowią standardowego wyposażenia. | |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.