Wyszukiwarka
Okap przyścienny Globalo Roxano 39.1 White, RABAT 10% z kodem "GLOBALO10"
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
Okap przyścienny Globalo Roxano 39.1 White
Prawdziwa perełka wśród przyściennych okrągłych okapów kuchennych – Roxano 39.1 White zachwyca oryginalną stylistyką i ponadczasowością użytych materiałów. Prezentowany przez nas model to połączenie nowoczesnej technologii, wysokiej funkcjonalności i wyjątkowego designu.
-
Maksymalna wydajność: 710 m3/h
-
Sterowanie dotykowe
-
Energooszczędne oświetlenie LED
Funkcjonalności:
-
Prezentowany okap przyścienny okrągły może działać w dwóch trybach. Pochłaniacz szybko i sprawnie filtruje powietrze w kuchni, natomiast wyciąg (po podłączeniu do kanału wentylacyjnego) odprowadza opary na zewnątrz.
-
Filtry aluminiowy i węglowy zapewniają nienaganną pracę urządzenia. Filtr aluminiowy pochłania tłuste drobiny i uwalnia sprzęty kuchenne od nieprzyjemnej w dotyku lepkiej warstwy. Natomiast filtr węglowy można zamówić opcjonalnie, jeżeli urządzenie pracuje w trybie pochłaniacza (zawarte w nim cząsteczki aktywnego węgla neutralizują przykre zapachy).
-
Przyjazne dla oka, a zarazem wyjątkowo stylowe oświetlenie LED idealnie uzupełnia iluminację w pomieszczeniu.
-
Na szczególną uwagę zasługuje cicha praca sprzętu – od 49 dB – która przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania pomieszczenia.
-
4-stopniowy zakres intensywności działania + funkcja boost pozwalają dostosować pracę okapu do indywidualnych potrzeb.
-
Okap kuchenny Roxano 39.1 White sterowany jest sensorycznie.
Przeznaczenie:
Roxano 39.1 White to klasa, styl i elegancja zestawiona z najnowocześniejszą technologią oraz wysoką funkcjonalnością. Model ten sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej kuchni. Zadbaliśmy tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworząc produkt na miarę XXI wieku.
Materiały:
Połączenie stali lakierowanej na biało oraz wygodnego sterowania dotykowego pozwoliło stworzyć okap o niebanalnej stylistyce i ponadczasowym designie.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 92 × 55 × 52 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 81,7 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | kaseta CSC 306 (opcjonalnie) |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) ze wskaźnikiem LED |
| Oświetlenie | LED 2×2 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Wykonanie | stal lakierowana na biało |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Kod EAN | 5900652385898 |
| Typ okapu | Przyścienny Okrągły |
| Wydajność min. | 260 m3/h |
| Wydajność max | 485 m3/h |
| Wydajność boost | 710 m3/h |
| Głośność min. | 49 dB |
| Głośność max | 63 dB |
| Głośność boost | 68 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Marka | GLOBALO |
| Timer | 10-90 minut |
| Waga okapu | 21,3 kg |
| Moc silnika | 275 W |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.