GLOBALO SILENTIO 60.2 WHITE Okap kuchenny
Okap do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 60.2 White
Okap do zabudowy Silentio 60.2 White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Jego kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe ukrycie go w kuchennej szafce lub zabudowie wyspowej.
-
Hartowane szkło
-
Sterowanie sensoryczne + pilot
-
Współpraca z turbiną wewnętrzną TW1.2, TW2.1, TW3.1 i turbiną elewacyjną TZ 1.1
Funkcjonalności:
-
Okap kuchenny do zabudowy Silentio 60.2 nie posiada na wyposażeniu silnika. Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku: TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1
-
Okap wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy – przeciwtłuszczowy.
-
Oświetlenie stanowi pasek LED (5 W) – cechujący się niskim poborem energii elektrycznej.
-
Sterowanie okapem Silentio jest bajecznie proste – umożliwia je zarówno dotykowy panel z wygodnym wyświetlaczem LED, jak i pilot – jeżeli wygodniej nam regulować sprzęt zdalnie.
-
3 poziomy prędkości + boost umożliwiają dostosowanie prędkości absorbowania oparów do naszych preferencji.
Przeznaczenie:
-
Niewielki rozmiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie – zajmuje tylko 10,5 cm.
Materiały:
-
Okap Silentio 60.2 White wykonany został z białego szkła hartowanego.
Dobrze wiedzieć!
-
Pochłanianie szczelinowe gwarantuje łatwe utrzymanie urządzenia w czystości.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 7.35 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 65 × 24 × 38 cm |
| Waga okapu | 6.35 kg |
| Szer. zabudowy | 60 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Kod EAN | 5900652386727 |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot |
| Oświetlenie | pasek LED 5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Timer | 15 min |
| Wykonanie | białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Dodatki | pilot |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | wyciąg |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | biały |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ turbiny zewnętrznej | Wewnątrz Budynku |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.