Okap kuchenny do zabudowy
GLOBALO Silentio 60.2 Black
Okap do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 60.2 Black
Okap do zabudowy Silentio 60.2 Black doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Jego kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe ukrycie go w kuchennej szafce.
-
Hartowane szkło
-
Sterowanie sensoryczne + pilot
-
Współpraca z turbiną wewnętrzną TW1.2, TW2.1, TW3.1 i turbiną elewacyjną TZ 1.1
-
Funkcjonalności:
-
Okap kuchenny do zabudowy Silentio 60.2 nie posiada na wyposażeniu silnika. Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku: TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1
-
-
Okap wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy – przeciwtłuszczowy.
-
Oświetlenie stanowi pasek LED (5 W) – cechujący się niskim poborem energii elektrycznej.
-
Sterowanie okapem Silentio jest bajecznie proste – umożliwia je zarówno dotykowy panel z wygodnym wyświetlaczem LED, jak i pilot – jeżeli wygodniej nam regulować sprzęt zdalnie.
-
3 poziomy prędkości + boost umożliwiają dostosowanie prędkości absorbowania oparów do naszych preferencji.
Przeznaczenie:
-
Niewielki rozmiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie – zajmuje tylko 10,5 cm.
Materiały:
-
Okap Silentio 60.2 Black wykonany został z czarnego szkła hartowanego.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 7.4 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 65 × 24 × 38 cm |
| Szer. zabudowy | 60 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Kod EAN | 5900652386734 |
| Sterowanie | dotykowe podświetlane + pilot |
| Oświetlenie | pasek LED 5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Timer | 15 min |
| Wykonanie | czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno |
| Zakres prędkości | 3 stopniowy + boost |
| Dodatki | pilot |
| Tryb pracy | wyciąg |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | czarny |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ turbiny zewnętrznej | Wewnątrz Budynku |
|
|
|
|
|
|
| Waga okapu | 6.35 kg |
| Kod PCN | 84146000 |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.