Okap kuchenny GLOBALO Loteo 80.4 Plus White
Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 80, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 640 m3/h, głośność min. 50 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 80.4 Plus White
Okap do zabudowy Loteo 80.4 Plus White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Jego kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe ukrycie go w kuchennej szafce.
- Maksymalna wydajność: 640 m3/h
- Hartowane szkło
- Sterowanie sensoryczne + pilot
Funkcjonalności:
-
- Okap kuchenny do zabudowy Loteo 80.4 można zamówić w trybie pochłaniacza bądź wyciągu. Pochłaniacz przeznaczony jest głównie dla tych użytkowników, którzy w swoich kuchniach nie posiadają bezpośredniego dostępu do kanału wentylacyjnego. W takiej sytuacji okap – absorbując opary – pracuje w obiegu zamkniętym.
- Wyciąg natomiast wyprowadza zanieczyszczone gotowaniem powietrze na zewnątrz budynku.
- Okap Loteo wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy – przeciwtłuszczowy. Opcjonalnie (w trybie pochłaniacza) rekomendujemy dokupienie osobno filtra węglowego – zwalczającego przykre zapachy.
- Urządzenie to jest ciche (48 dB na najmniejszych obrotach), a więc i przyjemne w użytkowaniu.
- Oświetlenie stanowi pasek LED (5 W) – cechujący się niskim poborem energii elektrycznej.
- Sterowanie okapem Loteo jest bajecznie proste – umożliwia je zarówno dotykowy panel z wygodnym wyświetlaczem LED, jak i pilot – jeżeli wygodniej nam regulować sprzęt zdalnie.
- 3 poziomy prędkości + boost umożliwiają dostosowanie prędkości absorbowania oparów do naszych preferencji.
Przeznaczenie:
- Niewielki rozmiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie.
Materiały:
- Okap Loteo 80.4 Plus wykonany został z białego szkła hartowanego.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Szer. zabudowy | 80 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | ASC 200 |
| Kod EAN | 5900652386697 |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot |
| Moc silnika | 275 W |
| Oświetlenie | pasek LED 5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Timer | 15 min |
| Wykonanie | białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Dodatki | pilot |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | biały |
| Wydajność min. | 260 m3/h |
| Wydajność max | 510 m3/h |
| Wydajność boost | 640 m3/h |
| Głośność min. | 50 dB |
| Głośność max | 62 dB |
| Głośność boost | 67 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Marka | GLOBALO |
| Kod PCN | 84146000 |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.