Okap kuchenny GLOBALO Loteo 80.4 black
Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 80, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 510 m3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 80.4 Black
Wyjątkowo kompaktowe wymiary, stylowy front i świetne osiągi – okap kuchenny Loteo 80.4 Black zachwyci wszystkich, którzy szukają rozwiązań praktycznych i gustownych zarazem.
-
Maksymalna wydajność: 510 m3/h
-
Hartowane szkło
-
Sterowanie dotykowe + pilot
Funkcjonalności:
-
-
Okap kuchenny podszafkowy Loteo 80.4 działać może w dwóch trybach: pochłaniacza oraz wyciągu. Pochłaniacz absorbuje niepożądane substancje i zapachy, a czyste powietrze wraca do kuchni. Z kolei wyciąg wyprowadza zanieczyszczenia na zewnątrz – konieczne jest jednak podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego.
-
Okap do zabudowy meblowej Loteo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
-
Schowany w szafce okap jest cichy (48 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni.
-
Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 5 W jest energooszczędne i doskonale rozjaśnia miejsce pracy.
-
Okapem kuchennym pod zabudowę Loteo można sterować dotykowo (panel posiada także wyświetlacz LED) lub zdalnie – za pomocą dołączonego do zestawu pilota.
-
3 zakresy prędkości + boost – pozwalają na dostosowanie szybkości wyciągania oparów do ich ilości w kuchni.
-
Przeznaczenie:
-
Okap kuchenny Loteo, dzięki szerokości zaledwie 80 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki.
Materiały:
-
Okap Loteo 80.4 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 87 × 37 × 41 cm |
| Szer. zabudowy | 80 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | ASC 200 |
| Kod EAN | 5900652386703 |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot |
| Moc silnika | 200 W |
| Oświetlenie | pasek LED 5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Timer | 15 min |
| Wykonanie | czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Dodatki | pilot |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | czarny |
| Wydajność min. | 220 m3/h |
| Wydajność max | 395 m3/h |
| Wydajność boost | 510 m3/h |
| Głośność min. | 48 dB |
| Głośność max | 61 dB |
| Głośność boost | 66 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Marka | GLOBALO |
| Kod PCN | 84146000 |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.