Okap kuchenny GLOBALO Loteo 60.4 White
Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 525 m3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, oświetlenie pasek LED 5 W o neutralnej barwie, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 60.4 White
Okap do zabudowy Loteo 60.4 White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Jego kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe ukrycie go w kuchennej szafce.
-
Maksymalna wydajność: 525 m3/h
-
Hartowane szkło
-
Sterowanie sensoryczne + pilot
Funkcjonalności:
-
Okap kuchenny do zabudowy Loteo 60.4 można zamówić w trybie pochłaniacza bądź wyciągu. Pochłaniacz przeznaczony jest głównie dla tych użytkowników, którzy w swoich kuchniach nie posiadają bezpośredniego dostępu do kanału wentylacyjnego. W takiej sytuacji okap – absorbując opary – pracuje w obiegu zamkniętym. Wyciąg natomiast wyprowadza zanieczyszczone gotowaniem powietrze na zewnątrz budynku.
-
Okap Loteo wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy – przeciwtłuszczowy. Opcjonalnie (w trybie pochłaniacza) rekomendujemy dokupienie osobno filtra węglowego – zwalczającego przykre zapachy.
-
Urządzenie to jest ciche (48 dB na najmniejszych obrotach), a więc i przyjemne w użytkowaniu.
-
Oświetlenie stanowi pasek LED (5 W) o neutralnej barwie – cechujący się niskim poborem energii elektrycznej.
-
Sterowanie okapem Loteo jest bajecznie proste – umożliwia je zarówno dotykowy panel z wygodnym wyświetlaczem LED, jak i pilot – jeżeli wygodniej nam regulować sprzęt zdalnie.
-
3 poziomy prędkości + boost umożliwiają dostosowanie prędkości absorbowania oparów do naszych preferencji.
Przeznaczenie:
-
Niewielki rozmiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie.
Materiały:
-
Okap Loteo 60.4 wykonany został z białego szkła hartowanego.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 66 × 38 × 43 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | ASC 200 |
| Głębokość | 29 cm |
| Głośność boost | 66 dB |
| Głośność max | 61 dB |
| Głośność min. | 48 dB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Kod EAN | 5900652386642 |
| Kolor okapu | biały |
| Moc silnika | 200 W |
| Oświetlenie | pasek LED 5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot |
| Szer. zabudowy | 60 cm |
| Timer | 15 min |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Waga okapu | 15 kg |
| Wydajność boost | 525 m3/h |
| Wydajność max | 395 m3/h |
| Wydajność min. | 225 m3/h |
| Wykonanie | białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało |
| Wysokość | 35 cm |
| Zakres prędkości | 3 stopniowy + boost |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Marka | GLOBALO |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.