Okap kuchenny GLOBALO Loteo 60.4 Plus Black
Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 640 m3/h, głośność min. 50 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 60.4 Plus Black
Okap do zabudowy, który zmieści się w kuchennej szafce, jest na wagę złota – szczególnie w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Kompaktowe wymiary Loteo 60.4 PLUS Black docenią wszyscy, którzy szukają sprytnych, dyskretnych rozwiązań.
-
Maksymalna wydajność: 640 m3/h
-
Hartowane szkło
-
Sterowanie dotykowe + pilot
Funkcjonalności:
-
Okap do zabudowy meblowej Loteo 60.4 PLUS może działać jako pochłaniacz lub wyciąg. Pochłaniacz filtruje powietrze, które wraca do kuchni, natomiast wyciąg – wyprowadza opary na zewnątrz. Ten drugi tryb możliwy jest wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy podłączeniem do kanału wentylacyjnego.
-
Okap kuchenny podszafkowy można wzbogacić o filtr węglowy (gdy okap ma działać w trybie pochłaniacza) – neutralizuje uciążliwe zapachy, dzięki czemu aromaty gotowania nie rozchodzą się po całym mieszkaniu. W zestawie z okapem jest filtr aluminiowy – gromadzi tłuste cząsteczki (co oznacza mniej sprzątania, gdyż szafki i sprzęty pozostają czyste!).
-
Okap schowany w szafce jest też niezwykle cichy (min. głośność to zaledwie 50 dB), co sprawia, że jego praca zupełnie nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.
-
Oświetlenie obejmuje pasek LED o mocy 5 W – to rozwiązanie wyjątkowo energooszczędne i sprawdzające się doskonale jako oświetlenie dodatkowe.
-
Okap kuchenny pod zabudowę GLOBALO sterowany jest sensorycznie, lecz do zestawu dołączony jest także pilot pozwalający na zdalną regulację urządzenia. Panel dotykowy wyposażony jest również w wyświetlacz LED.
-
3 prędkości oraz funkcja boost – umożliwiają dostosowanie szybkości wyciągania lub pochłaniania pary wodnej i zanieczyszczeń do ich natężenia w kuchni.
Przeznaczenie:
-
Okap Loteo 60.4 PLUS dzięki niewielkim wymiarom jest doskonałym rozwiązaniem do kuchni otwartych i innowacyjnych.
-
Zaledwie 60 cm szerokości pozwoli na zmieszczenie urządzenia w niemalże każdej kuchennej szafce.
Materiały:
-
Do wyprodukowania okapu kuchennego Loteo 60.4 PLUS wykorzystano eleganckie, czarne szkło hartowane.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 66 × 38 × 43 cm |
| Szer. zabudowy | 60 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | ASC 200 |
| Kod EAN | 5900652386673 |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot |
| Moc silnika | 275 W |
| Oświetlenie | pasek LED 5 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Timer | 15 min |
| Wykonanie | czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Dodatki | pilot |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | czarny |
| Wydajność min. | 315 m3/h |
| Wydajność max | 540 m3/h |
| Wydajność boost | 640 m3/h |
| Głośność min. | 50 dB |
| Głośność max | 62 dB |
| Głośność boost | 67 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Marka | GLOBALO |
| Kod PCN | 84146000 |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.