Wyszukiwarka
Okap do zabudowy GLOBALO Laizeno 70.1 Czarny, RABAT 10% z kodem "GLOBALO10"
Opis
Okap do zabudowy GLOBALO
Laizeno 70.1 Black
W zaprojektowanej pod zabudowę kuchni nie może zabraknąć odpowiedniego okapu. Laizeno 70.1 Black dyskretnie wpisze się w każdą przestrzeń, skutecznie dbając o czyste i zdrowe powietrze.
-
Maksymalna wydajność: 580 m3/h
-
Stal lakierowana
-
Klawisze Soft Touch
Funkcjonalności:
-
Okap kuchenny pod zabudowę Laizeno 70.1 możemy podłączyć w jednym z dwóch funkcjonalnych trybów. Wyciąg wyprowadza opary na zewnątrz za pośrednictwem kanału wentylacyjnego, a pochłaniacz pracuje w obiegu zamkniętym, czyszcząc powietrze w obrębie pomieszczenia. Ten drugi tryb wybierany jest wtedy, gdy klient nie posiada dostępu do wentylacji.
-
Przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy w kolorze czarnym znajdujący się w zestawie pochłania tłuste drobiny, uwalniając powierzchnie kuchenne od lepkich substancji. Tryb pochłaniacza wymaga natomiast dodatkowego zamówienia kompletu dwóch wymiennych filtrów węglowych ASC 200, które neutralizują brzydkie zapachy.
-
Okap wyposażony został w praktyczne, diodowe oświetlenie (2 x 3 W).
-
Ulokowane w przedniej części płyty okapu klawisze Soft Touch (wraz z wyświetlaczem) zapewniają komfortową obsługę urządzenia.
-
4 stopnie wydajności sprawiają, że szybkość pracy sprzętu można dostosować do swych indywidualnych potrzeb.
-
Głośność okapu, w zależności od wybranego poziomu prędkości, plasuje się między 48 a 66 dB.
Przeznaczenie:
-
Model Laizeno 70.1 przeznaczonych jest do kuchni zamkniętych, o średniej wielkości.
Materiały:
Okap do zabudowy Laizeno 70.1 Black powstał ze stali lakierowanej w kolorze czarnym.
Okap z szafką: konfigurator 3D
Niejednokrotnie problemem bywa idealne dopasowanie szafki pod okap do zabudowy oraz jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy zestaw, dedykowany pod montaż okapu Laizeno 70.1 Black: szafka, okap oraz akcesoria montażowe. W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy interesujące nas wymiary, materiały, kolory i akcesoria. Konfigurator umożliwia zaprojektowania mebli kuchennych, wedle indywidualnego projektu
SPECYFIKACJA:
| Waga | 9.15 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 77 × 38 × 42 cm |
| Waga okapu | 8 kg |
| Szer. zabudowy | 70 |
| Głębokość | 28 cm |
| Wysokość | 25,2 cm |
| Filtr węglowy | okrągły ASC 200 (1 kpl.) opcjonalnie |
| Kod EAN | 5900652386406 |
| Sterowanie | elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED |
| Moc silnika | 200 W |
| Oświetlenie | LED 2×3 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Wykonanie | stal lakierowana na biało |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | czarny |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Wydajność min. | 235 m3/h |
| Wydajność max | 410 m3/h |
| Wydajność boost | 580 m3/h |
| Głośność min. | 48 dB |
| Głośność max | 61 dB |
| Głośność boost | 66 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Filtr aluminiowy | czarny, wielowarstwowy, wzmacniany |
| Marka | GLOBALO |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.