Okap kuchenny Hadario 60.2 Black
Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 26,6 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, wydajność max. 320 m 3/h, głośność min. 45 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor czarny, oświetlenie pasmo LED 2 x 5W.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Hadario 60.2 Black
Wielką zaletą okapu Hadario 60.2 Black jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera bardzo niewielką ilość miejsca.
- Maksymalna wydajność: 320 m3/h
- Stal lakierowana na kolor czarny
- Klawisze Push-button
Funkcjonalności:
- Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni. Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Hadario w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym.
- Okap do zabudowy meblowej Hadario możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
- Oświetlenie ledowe (2 pasma x 5 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem.
- Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) umożliwiają sterowanie sprzętem.
- Okap do zabudowy Hadario posiada aż 3 stopnie wydajności, których głośność leży w przedziale od 45 do 61 dB.
Przeznaczenie:
- Okap Hadario 60.2 Black jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych większych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.
Materiały:
- Okap wykonany został ze stali lakierowanej na kolor czarny.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 69 × 37 × 42 cm |
| Waga okapu | 6 kg |
| Szer. zabudowy | 60 cm |
| Głębokość | 26,6 cm |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Filtr węglowy | okrągły ASC 450 (opcjonalnie) |
| Kod EAN | 5900652387823 |
| Sterowanie | push-button |
| Moc silnika | 115 W |
| Oświetlenie | Pasmo LED 2x5W |
| Średnica wylotu | fi 12 cm |
| Wykonanie | stal lakierowana na czarno |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | czarny |
| Zakres prędkości | 3 – stopniowy |
| Wydajność min. | 130 m3/h |
| Wydajność max | 320 m3/h |
| Głośność min. | 45 dB |
| Głośność max | 61 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa D |
| Wprowadzono | 2019-10-30 |
| Filtr aluminiowy | czarny, wielowarstwowy, wzmacniany |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.