Okap kuchenny GLOBALO podszafkowy
Gingero 80.1 White
Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 80, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 562 m3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, oświetlenie 2 pasma LED 2×3 W, dodatki: pilot.
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Gingero 80.1 White
Wyjątkowo kompaktowe wymiary, stylowy front i świetne osiągi – okap kuchenny Gingero 80.1 White zachwyci wszystkich, którzy szukają rozwiązań praktycznych i gustownych zarazem.
- Maksymalna wydajność: 562 m3/h
- Hartowane szkło
- Sterowanie dotykowe + pilot
Funkcjonalności:
- Okap kuchenny podszafkowy Gingero 80.1 działać może w dwóch trybach: pochłaniacza oraz wyciągu. Pochłaniacz absorbuje niepożądane substancje i zapachy, a czyste powietrze wraca do kuchni. Z kolei wyciąg wyprowadza zanieczyszczenia na zewnątrz – konieczne jest jednak podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego.
- Okap do zabudowy meblowej Gingero no można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
- Schowany w szafce okap jest cichy (46 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni.
- Oświetlenie w postaci 2 pasm LED o mocy 2×3 W jest energooszczędne i doskonale rozjaśnia miejsce pracy. Barwa oświetlenia: 2950K
- Okapem kuchennym pod zabudowę Gingero można sterować dotykowo (panel posiada także wyświetlacz LED) lub zdalnie – za pomocą dołączonego do zestawu pilota.
- 3 zakresy prędkości + boost – pozwalają na dostosowanie szybkości wyciągania oparów do ich ilości w kuchni.
Przeznaczenie:
- Niewielki rozmiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie.
Materiały:
- Okap Gingero 80.1 White wykonany został z szykownego, białego szkła hartowanego.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 87 × 35 × 43 cm |
| Szer. zabudowy | 80 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 31,7 cm |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Kod EAN | 5900652387465 |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot |
| Moc silnika | 200 W |
| Oświetlenie | 2950K, LED 2×3 W |
| Średnica wylotu | fi 15 cm |
| Wykonanie | białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
| Dodatki | pilot |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | biały |
| Wydajność min. | 224 m3/h |
| Wydajność max | 483 m3/h |
| Wydajność boost | 562 m3/h |
| Głośność min. | 46 dB |
| Głośność max | 59 dB |
| Głośność boost | 66 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa B |
| Marka | GLOBALO |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.