Krótki opis: klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 49,6 cm, gł 26,6 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, wydajność max. 315 m 3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor czarny, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W . Linia GLOBALO Design
Wyszukiwarka
Okap do zabudowy GLOBALO DELICO 50.1 Czarny, RABAT 10% z kodem "GLOBALO10"
Opis
Okap kuchenny GLOBALO DELICO 50.1 Black
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Delico 50.1 Black
Wielką zaletą okapu Delico 50.1 Black jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera bardzo niewielką ilość miejsca.
- Maksymalna wydajność: 315 m3/h
- Stal lakierowana na kolor czarny
- Klawisze Push-button
Funkcjonalności:
- Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni. Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Delico w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym.
- Okap do zabudowy meblowej Delico możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
- Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem.
- Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) umożliwiają sterowanie sprzętem.
- Okap do zabudowy Delico posiada aż 3 stopnie wydajności, których głośność leży w przedziale od 47 do 61 dB.
Przeznaczenie:
- Okap Delico 50.1 Black jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych większych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.
Materiały:
- Okap wykonany został ze stali lakierowanej na kolor czarny.
SPECYFIKACJA:
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary opakowania | 58 × 37 × 41 cm |
| Waga okapu | 6 kg |
| Głębokość | 26,6 cm |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Filtr węglowy | okrągły ASC 450 (opcjonalnie) |
| Kod EAN | 5900652383863 |
| Sterowanie | push-button |
| Moc silnika | 115 W |
| Oświetlenie | LED 2×3 W |
| Średnica wylotu | fi 12 cm |
| Wykonanie | stal lakierowana na czarno |
| Gwarancja | 2 lata |
| Tryb pracy | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ okapu | Do zabudowy |
| Kolor okapu | czarny |
| Zakres prędkości | 3 – stopniowy |
| Wydajność min. | 135 m3/h |
| Wydajność max | 315 m3/h |
| Głośność min. | 47 dB |
| Głośność max | 61 dB |
| Klasa energetyczna | Klasa D |
| Filtr aluminiowy | wielowarstwowy, wzmacniany |
| Szer. zabudowy | 50 cm |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.