Wyszukiwarka
Odkurzacz bezworkowy Amica BAGIO Eco VM3044
Opis
Odkurzacz bezworkowy Amica z miękkimi cichymi kołami
Przewód zasilający: 5m
Zwijacz przewodu
Skorzystaj z wygody użytkowania sprzętu jaką zapewni Ci komfortowy zwijacz, który pozwoli jednym ruchem uporać się z przewodem.
SPECYFIKACJA:
- rury teleskopowe, metalowe
- ssawka do tapicerki
- ssawka szczelinowa
- ssawka uniwersalna
- szczotka do parkietu
| Kolor | czerwono-czarny |
|---|---|
| Moc silnika | 900 W |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Długość przewodu | 5 m |
| Regulacja mocy | tak |
| Funkcje urządzenia | odkurzanie na sucho |
| Worek | bezworkowy |
| Pojemność worka/pojemnika | 2 l |
| Zasięg pracy | 8 m² |
| Wyposażenie standardowe |
| Producent | Amica |
|---|---|
| | 2 lata w serwisie zewnętrznym |
Dane techniczne
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.