Wyszukiwarka
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy ELECTROLUX LMS2203EMX
Usługi dodatkowe takie jak np. „wniesienie” znajdziesz w koszyku!
Opis
| Producent | ELECTROLUX |
| Kod producenta | LMS2203EMX |
| Funkcje kuchenki | Gotowanie Podgrzewanie Rozmrażanie Sygnał zakończenia pracy |
| Sterowanie kuchenki | Mechaniczne |
| Moc | 700 W |
| Instalacja | Do zabudowy |
| Ilość programów | 5 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania / zasilacza | 230 V |
| Rodzaj wtyczki sieciowej | Typ E |
| Kolor główny | Czarny |
| Średnica talerza | 245 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Wysokość | 388 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Dodatkowe informacje | Automatyczne programy gotowania według wagi Automatyczne programy rozmrażania Materiał wykonania: Stal szlachetna z powłoką Antifingerprint Mechanizm otwierania drzwi: przycisk Pobierana moc: 1200 W Rodzaj talerza obrotowego: szkło Tryb gotowania: mikrofale Wybór mocy za pomocą pokrętła sterowania Wyświetlacz LED |
| Zawartość zestawu | Kuchenka mikrofalowa |
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan produktu | Nowy |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.