Wyszukiwarka
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Amica AMMB25E2SGB X-TYPE
Opis
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Amica AMMB25E2SGB X-TYPE
Programy gotowe
Czy wybór odpowiedniej mocy i czasu grzania musi być problemem? Nie, po prostu włóż i wybierz jeden z programów gotowych. Prosto i wygodnie.
Quick Start
Wracasz do domu. Czujesz głód i błyskawicznie musisz coś zjeść. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się funkcja QuickStart. Klikasz i włączone. Chwila moment i Twoje ulubione danie gotowe.
Wnętrze ze stali nierdzewnej
Wnętrza sprzętów zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i znacznie ułatwia czyszczenie. To komfort na lata.
ChildLock
Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypadkowo włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia kuchenki mikrofalowej. Dzięki blokadzie zastosowanej w kuchenkach Amica wyeliminujesz takie ryzyko. By włączyć lub wyłączyć blokadę, wybierz odpowiednią kombinację przycisków na panelu sterowania. Blokada będzie szczególnie przydatna, jeśli masz dzieci, a także w sytuacji, gdy zechcesz przetrzeć obudowę urządzenia.
Rozmrażanie czasowe
Musisz szybko przygotować większą porcję mięsa, ale mięso jest zamarznięte? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a mikrofala Amica szybko rozmrozi potrawę. Bez konieczności długotrwałego rozmrażania, które dodatkowo wiąże się z rozwojem bakterii. Zawsze na czas.
Rozmrażanie wagowe
Masz ochotę na pizzę, ale jest ona zamarznięta na kość. Żaden problem. Ustaw wagę, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze czas oraz moc rozmrażania. Dzięki rozmrażaniu wagowemu nie tylko szybko rozmrozisz potrawę, ale także unikniesz jej przegrzania. Kuchenki mikrofalowe Amica to morze korzyści.
Grill
Środek zimy, a Ty masz ochotę na grillowaną karkówkę. Nic prostszego. Włóż potrawę do kuchenki mikrofalowej Amica, wybierz funkcję Grill i raz dwa przygotuj pysznie chrupiące danie! Grilluj przez cały rok!
SPECYFIKACJA:
| Wysokość: | 38,2 cm |
| Szerokość: | 59,4 cm |
| Głębokość: | 40,3 cm |
| Waga netto | 17,6 kg |
| Pojemność: | 25 l |
| Moc mikrofal | 900 W |
| Moc całkowita | 1450 W |
| Napięcie | 230 V |
| Kolor: | Czarne szkło |
Funkcjonalność
| Sterowanie: | Sensorowe |
| Zegar | elektroniczny 95 min |
| Grill | kwarcowy 1000 W |
| Talerz obrotowy | fi 31,5 cm |
| 8 programów Auto | |
| Ruszt do grilla | |
| Rozmrażanie czasowe | |
| Rozmrażanie wagowe | |
| Wnętrze ze stali nierdzewnej | |
| ChildLock | |
| QuickStart | |
| Drabinka do grillowania | |
| 5 poziomów mocy | |
| Sygnał końca pracy | |
| Chłodzenie obudowy | |
| Szklany front | |
| Otwieranie sensorowe | |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.