Wyszukiwarka
Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF20M1B
Opis
MultiWaves System
Uwielbiasz lazanię, jednak często zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Z kuchenką mikrofalową Amica zyskasz pewność, że Twoja lazania zawsze będzie doskonała. Wszystko dzięki kilku punktom emisji mikrofal, które w połączeniu z obrotowym talerzem, pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.
Rozmrażanie czasowe
Musisz szybko przygotować większą porcję mięsa, ale mięso jest zamarznięte? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a mikrofala Amica szybko rozmrozi potrawę. Bez konieczności długotrwałego rozmrażania, które dodatkowo wiąże się z rozwojem bakterii. Zawsze na czas.
Obrotowy talerz
Zapewni równomierne podgrzanie potrawy. Sprawi, że Twoje danie zawsze będzie idealnie podgrzane na zewnątrz, w środku i na spodzie. Smacznego!
Dane techniczne
| Wysokość: | 25,9 cm |
| Szerokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofal | 700 W |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor frontu: | czarny |
Funkcjonalność
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Zegar | mechaniczny 35 min |
| Talerz obrotowy | fi 25,5 cm |
| Rozmrażanie czasowe | |
| MultiWaves System | |
| 5 poziomów mocy | |
| Sygnał końca pracy | |
| Otwieranie przyciskiem | |



















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.